Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Jalupro Gençlik Serumu

Jalupro Gençlik Serumu

Derimizde zamanla üretimi azalan hyalüronik asit ve kollajen miktarı, yıpranmış, mat ve kuru bir görüntüye sebep olur. Üretimi azalan bu yapıtaşlarını yerine koymanın en etkili yollarından birisi cilt ve cilt altına yaptığımız enjeksiyonlardır.
2017 senesi bu tarz cilt destekleyici tedaviler açısından gerçeken çok verimli bir yıl oldu. Artık farklı içeriklere sahip pek çok cilt destekliyici tedavi uygulayabiliyoruz. Jalupro Gençlik Serumu bunlardan biridir.

Jalupro Gençlik Serumu cildin ihtiyacına göre sınıflanmış “Classic” form ve daha yoğun “HMW” olmak üzere iki forma sahip enjekte edilebilen bir cilt destekleyici tedavidir. İçerik olarak her iki formda da Kollajen yapıtaşı aminoasit kombinasyonu ve hyalüronik asit bulunmaktadır. Bu iki temel yapıtaşını derideki normal oranlarda barındıran bir üründür, bu yüzden cilt destekleyici tedaviler arasında oldukça önemli bir yer tutmaktadır.

Nasıl yapılır?

İşlemden 45 dakika önce deride uyuşukluk sağlamak için lokal anesitezik krem sürülür. İşlem öncesi cilt temizlenir ve Dermatoloğunuzun uygun gördüğü form özel mikroiğneler ile enjekte edilir. İşlem ortalama 20 dakika kadar sürer.
İşlem sonrasında ciltte hafif kabarıklıklar olacaktır. Bu kabarıklıklar ortalama 4 saat içerisinde tamamen geçer. Dikkatli ve özenli bir enjeksiyon ile morarma ihtimali oldukça düşüktür.

Kaç seans yapılmalı?

Klasik formu ortalama 4 seans, HMW formu ise 2 seans yapılır. Ancak cildinizin durumuzuna göre son kararı Dermatoloğunuz verecektir. Seans aralıkları 2 haftadır.

Etkileri nelerdir?

Gözeneklerde sıkılaşma, ince kırışıklarda gözle görülür hafifleme, deri kalitesi ve elastikiyetinde artış ve inatçı cilt kuruluklarında azalma beklenen etkilerdir. Bahsedilen etkinlik ilk seanstan hemen sonra hissedilmeye başlar.

Kalıcılığı ne kadardır?

Öngörülen tedavi seanslarının tamamlanması ile etkinlik ortalama 1 yıl devam eder. Etkinliğin devamı için 6 ayda 1 seans hatırlatma seansları ile kalıcılık daha uzun hale getirilebilir.

Yan etkisi var mıdır?

Jalupro Gençlik Serumu içeriği deri yapısında doğal olarak bulunan içeriklere sahiptir. Bu yüzden yan etki riski yok denecek kadar azdır.