Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Hakkımda

Uzm.Dr.Evren Gökeşme

Dermatoloji Uzmanı

2007-2010 yıllarında Kıbrıs’ta mecburi hizmetimi tamamladım. 2010-2014 yılları arasında GATA Haydarpaşa Eğitim Ve Araştırma Hastanesi Dermatoloji Kliniği’nde ihtisas eğitimini tamamladım ve 2014 yılında “Dermatoloji Uzmanı” ünvanı aldım.

2014-2016 yılları arasında Estetik ve Kozmetik Dermatoloji alanında hizmet veren özel bir tıp merkezinde klinik şefi ve konsültan hekim olarak hizmet verdim.

Estetik ve Kozmetik Dermatoloji, hekimliğe adımımı attığım günden beri içimdeki en büyük tutkuydu. Hergün gelişen ve çeşitlenen pek çok işlemi barındıran mesleğimi daha özgürce icra edebilmek ve hastalarıma daha kaliteli hizmet sunabilmek için 2016 yılında kendi kliniğimi açtım.

Klinik olarak amacımız, Estetik ve Kozmetik Dermatoloji alanında teknoloji ve bilimsel yayınları yakından takip ederek, fark yaratan işlemleri hastalarımıza sıcak bir ortamda sunmaktır.

Yaptığımız işlemlerin her basamağında kullanılan ürün ve cihazları titizlikle belirliyoruz. Çünkü insan sağlığı ile uğraşmak ciddi bir iştir.

Many students struggle to balance academics and other responsibilities. Although some students earn tuition reimbursement, others help with writing academic papers at their homes. A lot of students are able to get someone else to assist to write their essays regardless of whether they’re lazy. Writing services can make the process straightforward. Choose a writer that understands your requirements and is within the budget you have https://www.digitaljournal.com/pr/4-top-rated-essay-writing-services-2021 set. You can choose to have the native language of your area.

You’ve probably heard of getting assistance in writing your essay But what exactly does this mean? There are ways to improve writing skills or make your essay more enjoyable https://www.mercurynews.com/2021/09/23/ranking-the-best-essay-writing-service-companies-in-2021-top-choices/ by doing a variety of activities. These suggestions will help you regardless of the reason why that you require help writing essays. These tips are explained more in depth in the following article. Below are a few of the top points to be aware of.