Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Maxxlift

Maxxlift

Maxxlift, Dr. Evren Gökeşme tarafından geliştirilmiş bir iple yüz germe tekniğidir. Bilindiği üzere iple yüz germe uygulamaları, işlem sonrasında etkinin hızlı kaybolması ile sonuçlanabilmektedir. Maxxlift tekniği bu yönden diğer bütün iple yüz germe yöntemlerinden farklıdır.

Maxxlift yöntemi lokal anestezi yöntemi ile yapılır ve yaklaşık 40-45 dakika sürer. İşlem saçlı deri sınırı ve saç içerisinden yapıldığı için, uygulama sonrasında hızlı bir şekilde günlük hayata dönülür.
Yüz oldukça güçlü düğümler ile şakak bölgesinde bulunan güçlü bağ dokularına asılır. Bu sayede oldukça güçlü lifting yani yukarı kalkış ortaya çıkar. Böylece hem güçlü hem de uzun süreli etki elde edilir. Diğer yöntemlerde görülen yüzde ip hattı, morarma, kızarıklık ve diğer yan etkiler bu işlemde ortaya çıkmaz. Çünkü işlem yüz bölgesinde değil saçlı deri içerisindedir.
İşlem sonrasında sadece 1 gün banyo yapılması önerilmez ve makyaj yapılmaz. Sonrasında banyo ve makyaj serbesttir. Zaten saç içersinden işlem yapıldığından hiç kimse işlem yapıldığını siz söylemedikçe anlamaz.
Maxxlift süresi kişinin sarkma derecesine göre değişmekle birlikte ortalama 3 senedir.
Maxxlift fiyatı kişinin gereken ip ihtiyacına göre değişiklik göstermektedir.