Whatsapp Whatsapp
Telefon Hemen Ara

Powershape

POWERSHAPE NEDİR? NASIL ETKİ EDER?

Powershape 2, bölgesel incelme, cilt sıkılaşması ve selülit tedavisinde kullanılan bir cihazdır. Teknolojisi, düşük seviye lazer, radyofrekans ve vakum içermektedir. Düşük seviye lazer ve radyofrekans enerjisi, inatçı bölgelerdeki yağ hücre sayısının azalmasını ve cilt sıkılaşmasını sağlayan kollajen oluşumunu tetikler.  Vakum özelliği ise radyofrekans ve lazer enerjisinin derin yağ dokularına kadar ulaşmasını sağlar. Ayrıca lenf akımının hızlanmasını sağlayarak dolaşımın daha sağlıklı hale gelmesine katkıda bulunur.

 

POWERSHAPE HANGİ DURUMLARDA KULLANILIR?

 

  • Selülit tedavisi
  • Bölgesel incelme
  • Cilt sıkılaşması

 

POWERSHAPE NASIL UYGULANIR?

 

Uygulama genellikle haftada 2 kez olacak şekilde yapılır. Seanslar bölgenin büyüklüğüne göre 60-90 dakika arası sürer. Problemin derecesi ile orantılı olarak 8-12 seans işlem önerilmektedir.

İşlem yapılan bölgede cilt ısınmasına bağlı sıcaklık hissedilir ve deride hafif kızarıklık olur. Bu durum kendi kendisini sınırlayıcı özelliktedir ve birkaç saat içerisinde tamamen ortadan gattopardo-hannover kalkar.

Uygulamanın her seansında bir miktar sonuç gözlenmekle birlikte seans sayıları ilerledikçe sonuç daha fark edilir hale gelir.

İşlem sonrası günlük hayatınıza kaldığınız yerden devam edersiniz.