Hasta Yorumlarımız

Hasta Yorumlarımız

Hastalarımızdan gelen değerli yorum ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;


İnternette yüzümdeki sivilceler için doktor araştırması yaparken Enver bey’e rastladım.Gerçekten alanında bilgili ve uzman bir doktor.Aynaya bile bakmak istemezken Enver bey sayesinde kendime güvenim arttı çok memnun kaldım kesinlikle tavsiye derim.

Deniz Y.

Doktor Evren beyi arkadaş tavsiyesi ile tanıdım. Ellerim ve koltuk altım çok terliyordu bu sebepten ötürü görüşmeye gittim ve engin tecrübesiyle beni aydınlattı.Yaptığı işlemden de çok memnun kaldım böyle sıkıntıları olanların gitmesini tavsiye ediyorum.

Civan Özdemir

Dr beyin yanına dövme sildirmek için gittim güler yüzle ve naziklikle karşılaştım çok başarılı birisi ve işinde en iyilerden birisi işini bilen saygın kişilerden. Sizinde gitmenizi tavsiye ederim.

Hasan Yaşar

Dr doktor Evren GÖRÜŞMEnin muayenesinde çalışanların beni güler yüzle karşılamaları beni çok memnun etti dr beyin görüşme esnasındaki kibarlığı işlem hakkında bana bilgi vermesi beni rahatlattı ve kullandığı malzemelerin hijyenik olması içimi rahatlattı muayeneden çok memnun ayrıldım

Kaan Yaşar

İşinde fazlasıyla başarılı sorularınızı isteklerinizi cevapsız bırakmayan bir dermotolog. Saç mezoterapi işlemi yaptırdım şimdi daha gür ve dökülmeyen saçlara sahip oldum hocama ve güler yüzlü çalışanlarına teşekkürlerimi sunuyorum eviniz gibi rahat edeceğiniz bir yer tavsiye ederim

Oya

Dudak dolgusu botox ve ip uygulaması yaptırdım çok memnun kaldım ekip olarak harikalar uygulamalar çok iyi sonuç verdi tavsiye ederim

Ayfer T.

internetten doktor araştırması yaparken tesadüfen Evren beye gittim mezoterapi dolgu ve botoks işlemleri yaptırdım her işlemde tek güvendiğim insan Evren beydir işinde çok profesyonel bir hekim sizi tam olarak dinliyor ve tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda izin verdiğiniz kadarını yapıyor mutlaka tavsiye ederim.

Selda İlhan

Doktor Bey’e yaklaşık 4 ay önce görüşme için gittim. Aklımdaki bazı işlemlerin fiyatını öğrenmekti asıl amacım. Ancak hocamın önerileri ile yüzümün gerçekte ihtiyacı olduğu müdahaleleri öğrendim. Birkaç gün sonrada ip uygulaması yaptırdım. Şu an sonuçlardan çok memnunum. Kesinlikle para kaygısı olmaksızın hastasına yaklaşan bir hekim. Bu zamanda böyle genç, kabiliyetli ve bilgili bir doktor bulmak gerçekten zor.Teşekkür ediyorum.

İltir T.

Doktor beyi eşimden dolayı GATA dan beri tanıyorum. Yakınlarıma tavsiye ediyorum. Eşimin senelerdir sorun yaşadığı yüzündeki ve ellerindeki leke ve çillerden kurtulmasını sağlayan , incelmiş saçlarını tekrar sağlığına kavuşturan elleri de yüreği de sihirli doktor.
Memleketçe işini severek yapan böyle doktorlara çok ihtiyacımız var.

Yıldız Sena Kaya

Evren bey’e eşim mesotherapy ve PRP yaptirdi ve suan mukemmel gur saclari var ,kendisi bana 5 ay önce dudak dolgusu yapti ondada sonuc mukemmel otesi,daha once yaptırdıgım yerler 1 sene garanti verdigi halde bir ayda dudaklarim eski haline geri dondu fakat suan hala dudaklarim dolgun ve cok dogal .cok tesekkur ediyorum ve kendisini oneriyorum.Turkiye’deki sayili dermatologistlerden!

Myriam Aydinli

Evren Bey’e 1 ay önce Botox ve Dudak dolgusu yaptırdım. Her iki işlemde çok doğal oldu. Daha önceden yapılan yapay uygulamalardan sonra Evren Bey gibi bir doktoru bulduğum için çok şanslıyım. Botox ve Dolgu uygulamaları açısından gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

Nalan K.

Bel bölgemdeki yağlanma sebebiyle kendisiyle görüstüm,3 seans lipoliz işlemi yaptı ve hala devam ediyor sonuc ise mükemmel bel bölgemdeki yağlar gün gectikce eridi ve 0 sarkma ile sonuclanıyor sanki yıllardır spor yapıyormusum gibi derim inanılmaz gergin ve işlem bittiğinde bel bölgem birdaha asla yağlanmayacak..kendisini tereddüt etmeden öneriyorum .

Demet Albayrak

Evren Bey’e botox,dolgu,siğil ve fraksiyonel lazer tedavilerini yaptırdım.son derece memnunum ve bütün çevremi yönlendirdim.Daha önce hasta beklentisini bu kadar ciddiye alıp önem gösteren bir hekim görmedim inanın.Heryerde ticari yönden yaklaşım var.Ama Evren bey alanında çok başarılı olmakla beraber hasta değerini gerçekten çok iyi biliyor.Tüm işlemler için kesinlikle tavsiye ediyorum.

Nurhan

Doktor evren bey’e 3 ay önce dudak dolgusu yaptırdım ve çok memnunum hem abartı durmuyor hemde göze hitap ediyor kendisine burdan teşekkürlerimi iletiyorum.

Ayça

Doktor Bey’e geçtiğimiz sene sivilce izlerim nedeni ile başvurmuştum. PRP tedavisi ile şikayetlerimi oldukça azalttı. Kendisine bu site vasıtası ile çok teşekkür ediyorum.

Zeynep T.

Gözaltı morluklarım ve yüzümde sarkma şikayetimle bir tanıdığımın tavsiyesi üzerine Evren beye başvurdum. Kendisinin profesyonel ve samimi yaklaşımı sonucunda dolgu ve ip yöntemi uygulamaya karar verdik. Tüm işlemler sonrasında cildim çok parlak canlı, gözaltı morluklar çok büyük oranda azaldı ve gergin bir cilde sahibim.

Gata

Yüzümdeki hafif asimetriden dolayı uzun zamandır müzdarip olduğum bir sorunum vardı. bu sorunu halledebilmek için çok sayıda işlem yaptırdım ama maalesef sonuç alamadım. bir arkadaşımın tavsiyesi ile Evren bey ile tanıştım. Beni çok iyi karşıladı, sorunlarımı tek tek irdeledi. çok maliyetli işlemler yerine yüzümün her iki tarafına ip takarak sorunumu çözdü. kendisine teşekkür ediyor ve gönül rahatlığıyla öneriyorum.

Hale Bayram

Evren bey gercekten alalinda uzman ,kendisine dudak dolgusu yaptirdim inanilmaz memnunum.Cok dogal gorunuyor ,tekrar tesekkur ediyorum ve oneriyorum .

Farah Maktoom

Kendisine yüz bölgesinde yıllardır çare bulamadığım lekelerim nedeni ile başvurdum. Kendisi uyguladığı maske ile sorunumu çözdü. Tedavi sürecinde de bütün sorularımı sabah akşam demeden yanıtladı. Evren Bey’e çok teşekkür ediyorum ve tavsiye ediyorum.

Sanem T.

Bence dudak dolgusu ve ip uygulamalarında Türkiye’nin 1 numarası. Başka cümleye gerek yok.

Ela Gür

Evren Bey’e gençlik ipi estetiği için başvurdum. Gerçekten çok iyi sonuç aldım. Sarkmalarım doğal bir şekilde toparlandı. Doktorumdan da işlemden de çok memnun kaldım…

Aleyna Tan

Doktor Bey’e geçtiğimiz ay botox yaptırdım. Çok doğal ve güzel bir sonuç aldım. Çok teşekkür ederim hocam.

Narin Tek

Yorumunuzu Gönderin!